Price: $ 15.99
This product is not currently for sale.
Motivate students with math lessons based on real life problem-solving situations with food. Even the most hard to manage students are interested in the lesson when something worthwhile is being asked, solved, and eaten!
© 2025 Teacher Created Resources. All Rights Reserved.